Redakcja

 Tak, to My tworzymy Galaktyczną Redakcję!

Redaktor naczelny

Krzysztof Nawrot

krzysztof-avatar-2Twórca strony galaktyczny.pl. Skończony informatyk, gadżeciarz, miłośnik urządzeń mobilnych i nowych technologii. O sprzęt dba jak o jajko. Lubi czytać czasopisma o tematyce komputerowej i przemierzać czeluści Internetu w poszukiwaniu technologicznych nowinek. Wielki fan serialów Prison Break, Californication i The Walking Dead. Pasjonat filmów, gdzie w główną rolę wciela się Liam Neeson, Jason Statham lub Mila Kunis. Jego ulubione filmy to Dziewczyna z sąsiedztwa, Uprowadzona, Dla niej Wszystko i Wyścig z czasem. Marzy o podróży do Stanów Zjednoczonych, by zobaczyć Wielki Kanion i przejechać Route 66.  Słucha dobrej muzyki, przede wszystkim rock w wykonaniu Nickelback, Pearl Jam i Green Day. Motto życiowe? „Żyj według zasad”.

mail-icon    twitter-icon @nawkrzy     YouTube: link

 

Redaktorzy:

Andrzej Woch

andrzejw_awatarMiłośnik mobilnych technologii, Androida. Gadżeciarz. Były użytkownik Galaxy S SCL, S3 i S4. Obecnie użytkownik Xperia Z2 i Galaxy Gear. W wolnych chwilach lubi szukać informacji o nowych mobilnych technologiach i się nimi dzielić, pograć w dobre gry. Fan siatkówki, serii Battlefield i Counter Strike. Serialoholik i filmoholik zarówno polskich jak i zagranicznych produkcji. Uwielbia słuchać muzykę pop, house, club. Lubi słuchać takich wykonawców jak David Guetta, Armin van Buuren, Martin Garrix. Amator astronomii.

mail-icon     twitter-icon @AndrzejWoch

Bartosz Hadrich 

altair_avatarMiłośnik Androida i mobilnych technologii. Zaczął swoją przygodę w świecie Samsunga popularnym Wave’em, by stać się moderatorem na największym polskim forum o Samsungu Wave. Później zdecydował się kupić Galaxy Note’a, co pomogło mu zdobyć sporą wiedzę o modyfikacji telefonów spod dachu Samsunga.

mail-icon     twitter-icon @hadrrb

Konrad Mościński

konrad-moscinski-awatarTwitterowy dział IT. Użytkownik Google Glass, Nexus 7, Note 3 i Galaxy Gear. Szalony geek. W weekendy podróżnik. Miłośnik kuchni włoskiej.

mail-icon     twitter-icon @mKoonrad

Adam Hreczyński

Malkontent i maruda, skrajnie uczulony na ludzką głupotę. Z zamiłowania gracz, z konieczności sprzedawca gier i komputerów. Z uporem godnym lepszej sprawy przygląda się temu, co się na rynku dzieje i nie waha się podzielić refleksjami. W wolnym czasie czyści żyrandole na pół etatu, walczy z dzikimi zwierzętami i oświeca dziewice.

mail-icon     twitter-icon @Thorren

 

Redaktor/Korekta:

Małgorzata Soboń

bartekrak-avatarAbsolwentka budownictwa, interesująca się wszystkim co piękne i nowoczesne, zachwycona ideą inteligentnego domu. Skrupulatna profesjonalistka, która wychwyci nawet najmniejszy błąd. Lubi seriale kryminalno-sensacyjne, ale ostatnio przypadły jej do gustu dwa – Zemsta i The Walking Dead. Prywatnie posiada kota i jest zadowoloną właścicielką białego Samsunga Galaxy A5.

mail-icon 

 

W miarę możliwości pomagali nam:

Albert Lewandowski, Robert Nawrowski, Krzysztof Swoboda, Patrycja Wąsik, Bartek Rak, Tomasz Kurzak, Kamil Kłos, Grzegorz Wójcicki, Michał Heleski, Mateusz Sienkiewicz, Mariusz Sosnówka, Tomasz Fluder, Wiktor Sobol, Tomasz Kurzak

 

 

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl