Na początku maja miało miejsce niezwykłe wydarzenie w świecie telefonów, smartfonów i szeroko pojętych urządzeń mobilnych. Właśnie w tym miesiącu Samsung zaprezentował światu swoje najnowsze dzieło – Samsunga Galaxy S III, czyli następcę popularnej „galaktycznej dwójki”. Zdania użytkowników, głównie w kwestii wyglądu były podzielone, ale nie zmienia to faktu, że Galaxy S III bije rekordy popularności. Mowa tutaj o jego sprzedaży, która według Shina Jong-kyuna, szefa technologii informatycznych i mobilnych Samsunga, przekroczyła już dziesięć milionów egzemplarzy.

Premiera trzeciej odsłony high-endowego smartfonu Samsunga (jak również jego zakup) były inspiracją do stworzenia tego bloga – miejsca, gdzie użytkownicy znajdą najświeższe informacje o samym Samsungu Galaxy S III, jak też innych urządzeniach (przyszłych i tych będących już w sprzedaży) południowokoreańskiego producenta. Ponadto na łamach strony będą publikowane artykuły dotyczące aplikacji na system Android i nowych technologii, przeważnie związanych z Samsungiem. Będą testy telefonów, recenzje programów i gier oraz co jakiś czas konkursy z ciekawymi i przydatnymi nagrodami.

 Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące strony lub chcecie dołączyć do społeczności i redagować artykuły, czekamy na Wasze wiadomości. Możecie je wysłać na adres [email protected] lub skorzystać z formularza kontaktowego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj