Do przeglądania zasobów najpopularniejszego serwisu aukcyjnego w Polsce zazwyczaj używamy komputera i przeglądarki internetowej. Na Allegro możemy zajrzeć również za pomocą smartfonu czy tabletu, otwierając mobilną wersję strony bądź włączając specjalnie przygotowaną, oficjalną aplikację. Korzystanie z dedykowanej aplikacji jest zwykle szybsze i wygodniejsze, co potwierdziło się w przypadku serwisu Youtube czy Facebook. Dzisiaj program Allegro został zaktualizowany do wersji 2.1.0, w której wprowadzono kilka zmian. Czego zatem możemy się spodziewać?

Po raz pierwszy informacje o dedykowanej aplikacji Allegro dla systemu Android pojawiły się już przeszło 2 lata temu, dokładnie w lipcu 2010 roku. Dzięki programowi mogliśmy między innymi przeglądać i kupować przedmioty, dodawać je do obserwowanych czy wystawiać aukcje. Z każdą kolejną aktualizacją pojawiały się nowe funkcje, udoskonalano wygląd programu i poprawiano jego wydajność.

Aktualizacja do wersji 2.1.0, która pojawiła się dzisiaj wprowadziła przede wszystkim możliwość wystawiania komentarzy. Aby to zrobić należy przejść do „Moje Allegro” i wybrać zakładkę „Konto”. Następnie wystarczy kliknąć przycisk „Wystaw” i wybrać ofertę, do której chcemy wystawić komentarz. Wystawione i otrzymane komentarze możemy sortować po jego rodzaju, czyli komentarzy pozytywnym, neutralnym lub negatywnym. W nowej wersji ekipa Allegro poprawiła również napotkane błędy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj