Kiedy Samsung Galaxy S III w czarnej wersji kolorystycznej pojawił się na kilku zdjęciach na olimpijskiej stronie Samsunga w serwisie Facebook, wiele osób zastanawiało się, czy taka wersja w ogóle istnieje i będzie kiedykolwiek dostępna w sprzedaży. Teraz powoli wszystko się wyjaśnia.

Jeden ze sklepów internetowych w Wielkiej Brytanii rozwiał wszystkie wątpliwości. Smartfon pojawił się w ofercie przedsprzedażowej, na stronie MobileFun, a jego sprzedaż ma rozpocząć się w ciągu od czterech do sześciu tygodni. Cena czarnego Galaxy S III z 16 GB pamięcią wbudowaną jest taka sama jak w przypadku wersji białej i niebieskiej – wynosi dokładnie 499,95 funtów (około 2600 złotych).

Jest to już czwarta wersja kolorystyczna najmocniejszego smartfonu koreańskiego producenta. Zadebiutował w kolorze białym, a parę tygodni później na rynek trafiła opóźniona wersja niebieska. Dostępna jest również wersja czerwona, ale tylko na wyłączność sieci AT&T, a od sierpnia/września do tego grona może trafić wersja czarna.

Jak Wam się podoba nowy kolor? Przy zakupie zdecydowalibyście się na wersję, która już jest w sklepach czy poczekacie, aż kolor czarny będzie bardziej dostępny?

źródło: gsmarena.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj