Nie tak dawno, bo pierwszego sierpnia pojawiła się aktualizacja programu Allegro, oznaczona numerem 2.1.0, która wprowadziła możliwość wystawiania i przeglądania komentarzy. Dzisiaj możemy poinformować, że Allegro jest już w nowej wersji 2.1.2, gdzie również dodano kilka istotnych zmian.

Aktualizacja pojawiła się wczoraj, w godzinach wieczornych. Nowa wersja wprowadziła między innymi obsługę linków do ofert z Allegro.pl i linków do wystawiania komentarzy po zakończeniu transakcji. Poprawiono także obsługę wpisywanych kwot podczas licytacji w telefonach z niestandardową klawiaturą.

W wersji poprzedniej, 2.1.1 dodano wyświetlanie pełnego czasu do zakończenia na ekranie oferty i poprawiono błędy występujące podczas ładowania listingów na niektórych telefonach.

Aplikacja Allegro została pobrana już grubo ponad pół miliona razy. Podczas ostatnich aktualizacji wprowadzono wiele poprawek, przez co popularność programu znacznie wzrosła. Do prawidłowego działania wymagany jest system Android w wersji 1.6 lub wyższej. Allegro można pobrać z poniższego linku.

Pobierz aplikację Allegro z Google Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj