Na pewno kojarzycie film Alien vs. Predator, który na ekrany kin trafił pod koniec 2004 roku czy grę komputerową od firmy SEGA o tym samym tytule. Nic więc dziwnego, że powstały plany przeniesienia rozgrywki na urządzenia mobilne. Stworzeniem gry Alien vs Predator na smartfony i tablety z systemem Android ma zając się studio Angry Mob Games, a jej premiera przewidziana jest na listopad 2011 roku.

AVP będzie klasyczną, przygodową grą akcji, widzianą z perspektywy trzeciej osoby. W grze będzie można stanąć po stronie wygłodniałych Obcych lub szukających swoich ofiar Predatorów. Rozgrywka ma składać się z 21 różnych poziomów z możliwością przełączania się między dwoma frakcjami.

Sterowanie będzie standardowe, czyli wirtualny pad kierunkowy po lewej i dwa przyciski akcji po prawej stronie. Nie należy spodziewać się skomplikowanej fabuły, ale patrząc na inne produkcje tego całkiem młodego studia, Alien vs Predator będzie wyróżniać się dobrą oprawą audio-wizualną.

Planowana data premiery gry na smartfony (i raczej też tablety) z Androidem oraz urządzenia z systemem iOS to listopad 2012. Cena gry nie jest jeszcze znana.

źródło: phonearena.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj