Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się konferencja, na którą czekają wszyscy miłośnicy elektronicznego świata – Samsung Mobile UNPACKED 2012. Przeprowadzimy relację na żywo z tego wydarzenia i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byście byli z niej zadowoleni. 

Czego możemy się spodziewać po Samsungu? W przeddzień rozpoczęcia targów IFA 2012, na specjalnej konferencji poznamy zapewne Samsunga Galaxy Note 2 – następcę popularnego tabletofonu. Do tej pory wiemy, że będzie to urządzenie z ogromnym wyświetlaczem o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowym układem Exynos 4412 i aparatem 8 Mpix. Galaxy Note 2 ma zostać uruchomiony z systemem Android 4.1 Jelly Bean na pokładzie.

Możliwe, że Samsung wspomni również o wynikach sprzedaży i Samsungu Galaxy Note 10.1 – nowym tablecie wyposażonym w rysik S-Pen. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już dzisiaj po godzinie 19:00.

 Relację rozpoczniemy kilka minut przed godziną 19:00 krótkim wprowadzeniem i sprawdzeniem czy wszystko działa jak należy. Relacja będzie prowadzona w tym wpisie i każdy będzie mógł brać w niej udział poprzez komentowanie. Zapraszamy!

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj