Dropbox to jedna z popularniejszych usług oferująca przechowywanie danych na wirtualnym dysku w internecie. Przyszli posiadacze Samsunga Galaxy Note II i aparatu cyfrowego Galaxy Camera dostaną w chmurze aż 50 GB przestrzeni i to zupełnie za darmo.

Użytkownik aby dostać dodatkowo 50 gigabajtów zapewne będzie musiał wykonać kilka prostych czynności jak instalacja aplikacji Dropbox na komputerze, zaproszenie znajomych do skorzystania z usługi czy wysłanie kilku plików na serwer. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Samsunga Galaxy S III – użytkownicy, by powiększyć swojego Dropbox’a musieli spełnić kilka prostych warunków.

Promocja na usługę będzie obowiązywać przez dwa lata od rejestracji. Dodatkową przestrzeń gigabajtów będzie można wykorzystać na wszystko co nam się podoba: zdjęcia, filmy, dokumenty czy muzykę. Po tym czasie za zajęte miejsce, ponad darmowe 2 GB naliczona zostanie opłata.

Usługa będzie szczególnie przydatna dla osób, które zakupią inteligenty aparat Galaxy Camera. Uchwycone chwile na fotografii czy filmie można przenieść na wirtualny dysk, tym samym zwalniając pamięć urządzenia. Przypomnę, że Samsung Galaxy Camera to pierwszy aparat z systemem Android i to w najnowszej wersji, 4.1 Jelly Bean. Został zaprezentowany dwa dni temu na konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2012.

źródło: phonearena.com 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj