Samsung Galaxy Note II został oficjalnie zaprezentowany światu 29 sierpnia na specjalnej konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2012, dzień przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie. Normalną rzeczą jest, że po premierze pojawiają się oferty przed-sprzedażowe i nie inaczej było w Niemczech i Wielkiej Brytanii, gdzie tabletofon pojawił się jako pierwszy. Teraz wiemy jak będzie wygląda wersja przygotowana pod amerykańską sieć Verizon.

Jeśli spojrzymy na poniższe zdjęcie, od razu zauważymy dwie główne zmiany w wyglądzie. Pierwszą z nich jest charakterystyczne logo sieci Verizon z napisem 4G LTE, znajdujące się na tylnej obudowie urządzenia. Świadczy to o tym, że Galaxy Note II będzie działał w szybkiej sieci LTE.

Drugie logo zostało umieszczone na fizycznym przycisku Home, co według mnie nie wygląda estetycznie. Poza tym Galaxy Note II wygląda tak jak ogólnoświatowa wersja – smukły, z zaokrąglonymi rogami i przypominający designem Samsunga Galaxy S III.

Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzony wygląd Samsunga Galaxy Note II dla Verizon’u, ale wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie.

źródło: engadget.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj