Pracujący pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, Samsung Galaxy Camera to rewolucyjny aparat, który został zaprezentowany na konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2012 przed targami IFA 2012. Z pewnością wyznaczy nowy trend w robieniu zdjęć, nagrywaniu filmów i dzieleniu się nimi ze znajomymi. Najnowsze informacje donoszą, że Galaxy Camera będzie dostępny w dwóch nowych kolorach.

Samsung Galaxy Camera posiada ekran Super Clear LCD o przekątnej 4,77 cali, matrycę o rozdzielczości 16 Mpix, 21-krotny zoom optyczny i optyczną stabilizację obrazu. Znajdziemy również 4-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4 GHz, 8 GB wbudowanej pamięci i baterię o pojemności 1650 mAh. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej i poznać pełną specyfikację aparatu, wystarczy przejść do tego artykułu.

[nggallery id=15]

Do tej pory aparat można było spotkać tylko w jednym kolorze – białym, czyli takim kolorze w jakim został zaprezentowany. Samsung przygotował coś dla osób, które chcą wyróżnić się w tłumie urządzeniem, od razu rzucającym się w oczy. Mowa tutaj o Galaxy Camera w pomarańczowej i różowej wersji kolorystycznej. Z pewnością aparat w takich kolorach będzie niezwykle popularny wśród płci pięknej. Ja zastanawiam się tylko, czy Galaxy Camera będzie też w kolorze czarnym?

źródło: phonearena.com