Samsung Galaxy Note II pojawił się w pierwszych ofertach przed-sprzedażowych na terenie USA i Indii. Osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych będą mogli zamówić tabletofon u jednego z tamtejszych operatorów, a klienci z Indii na stronie Samsung India.

US Cellular za Samsunga Galaxy Note II z 16 GB pamięcią liczy sobie 299,99 dolarów przy 2-letnim kontrakcie. Model dostępny jest w szarej (Titanium Gray) wersji kolorystycznej i maksymalnie można zamówić 5 sztuk. Data dostępności i wysyłki nie została podana.

Klienci z Indii, którzy chcą mieć Samsunga Galaxy Note II mogą go zamówić na oficjalnej stronie Samsung India, płacąc na wstępie 5000 indyjskich rupii, czyli około 92 dolarów. Resztę kwoty będzie trzeba uregulować jak urządzenie pojawi się w sprzedaży. Ci którzy zdecydują się na zakup w ofercie pre-order, dostaną od Samsunga za darmo dedykowaną stację dokującą – Desktop Dock, która warta jest około 45 dolarów.

źródło: gsmarena.com

1 KOMENTARZ

  1. W Polsce również można go spokojnie zamówić ( nie u operatorów, oczywiście). Taka możliwość jest w sklepie Redcoon Polska, za trzy tygodnie będzie u użytkowników. Najniższa wersja 16 GB, w Europie Zachodniej, jest sprzedawana w przedsprzedaży za odpowiednik 3.200 – 3,500 zł, w Polsce Redcoon, wystawił NOTE2, za niecałe 3.000 zł wraz z dostawą. Za 19 dni ma dotrzeć do klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj