Spoglądając dzisiaj na belkę z powiadomieniami zauważyłem aktualizację oprogramowania. Myślałem, że wprowadzi kolejne zmiany do Androida Ice Cream Sandwich, ale jak się później okazało była to aktualizacja do najnowszej wersji Jelly Bean.

Co ciekawe Polska jest pierwszym krajem (odnotowały to również zagraniczne serwisy), w którym została udostępniona najnowsza wersja systemu od Google dla Samsunga Galaxy S III. System do wersji Jelly Bean można zaktualizować przez program Samsung Kies lub korzystając z usługi OTA (Over the air), wykorzystując do tego połączenie Wi-Fi.

[nggallery id=16]

Aktualizacja znacznie przyspiesza działanie telefonu i zmienia ułożenie niektórych pozycji w menu. Pojawił się nowy pasek powiadomień (większa godzina i data w prawym górnym rogu, bezpośredni przycisk ustawień, nazwa sieci na dole paska) oraz kilka nowych ikon w menu: S Suggest, Wyszukiwanie głosowe i Pomoc.

Oprogramowanie po aktualizacji zmienia numer na I9300XXDLIB i zajmuje dokładnie 282,56 MB. Zalecane jest, by przed rozpoczęciem aktualizacji bateria w telefonie była naładowana przynajmniej na poziomie 50%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj