Tydzień temu pisaliśmy, że już niebawem Samsung Galaxy Note II pojawi się w Europie. Nie musieliśmy długo czekać – najnowszy tabletofon Samsunga pojawił się dzisiaj między innymi na rynku niemieckim.

Samsung Galaxy Note II w Niemczech będzie sprzedawany za 699 euro (niecałe 2900 zł). Będzie również dostępny w Indiach, a jego cena wyniesie 39990 indyjskich rupii (około 584 euro).

Galaxy Note II jest następcą tabletofonu Galaxy Note, który pojawił się w zeszłym roku. Posiada 5,5-calowy ekran Super AMOLED (w porównaniu do 5,3″ w Note) i posiada rysik S-Pen. Ma czterordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 8 Mpix aparat z możliwością nagrywania filmów w 1080p oraz 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Do zarządzania posłuży najnowsza wersja systemu od Google – Android 4.1 Jelly Bean.

Najnowsze urządzenie Samsunga pojawiło się także w Australii, Korei Południowej, a już wkrótce obejmie większość Europy. Informacje o pojawieniu się Galaxy Note II w innych krajach zostaną podane w kolejnych dniach.

źródło: gsmarena.com