Ostatnia aktualizacja mobilnej aplikacji Allegro miała miejsce w połowie sierpnia, a o zmianach jakie wprowadziła mogliście dowiedzieć się w tym wpisie. Na kolejną zmianę numerka i nowe funkcje dane nam było czekać półtora miesiąca. Od dzisiaj, 4-ego października aplikacja Allegro jest dostępna w nowej wersji, oznaczonej numere 2.2.0.

Co nowego wprowadza wersja 2.2.0? Przede wszystkim nową nawigację. Jak możemy przeczytać w Google Play, menu główne jest dostępne pod logiem Allegro, a menu kontekstowe widoczne dla wybranych ekranów. Pod menu kontekstowym na ekranie produktu wyświetlana jest ścieżka kategorii danego produktu.

W nowej wersji ulepszono wyszukiwanie produktów po obrazkach, co znacznie usprawnia odnalezienie np. książki, filmu czy gry po okładce. zmiany dotyczą także wyświetlania okazji – teraz znajdują się one na jednej karcie (pozostałe dostępne na osobnym ekranie). Usunięto również błędy odnalezione w poprzedniej wersji.

Jak to działa w praktyce możecie sprawdzić aktualizując aplikację do najnowszej wersji z pozycji telefonu, bądź, jeśli nie macie jeszcze programu, pobierając go z Google Play. Wystarczy kliknąć na poniższy link.