Smartfony, tablety i inne urządzenia testuje się zazwyczaj pod względem wydajności, prezentując przy tym ich wygląd oraz wymieniając zalety i wady. Na pewno kojarzycie serię filmów „Will it Blend?” z Youtube, gdzie sprzęt toczy walkę z ostrzami blendera marki BlendTec. Wczoraj pojawił się nowy odcinek z Samsungiem Galaxy S III i iPhone 5.

W mikserze znalazły się już takie rzeczy jak tubki z Super Glue, kulki do Paintballa, iPady i iPhony czy nawet płyta Justina Bibera. Tym razem przyszedł czas na test porównawczy z Samsungiem Galaxy S III i najnowszym iPhonem 5 w rolach głównych.

Mobilna wersja filmu

Można było się spodziewać, że po kilkunastu sekundach spędzonych razem z ostrymi nożami miksera, ze smartfonów zostanie tylko czarny pył. Nie inaczej było tym razem, ale trzeba przyznać, że Samsung Galaxy S III tą próbę przetrzymał znacznie dłużej niż jego konkurent zza oceanu. Gdy pojemnik po lewej stronie wypełnił się czarnym dymem i proszkiem, ten po prawej zawierał jeszcze coś, co swoim wyglądem przypomniało części telefonu (widoczne to jest w 1:10).


źródło: Youtube

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj