Rzecznik Play na swoim blogu poinformował, że od dzisiaj zmieniają się ceny ponad 30 telefonów w ofertach FORMUŁA 4.0. Wśród nich znalazły się urządzenia od HTC, Nokii, Sony, LG, BlackBerry i Samsunga. Nas oczywiście interesują ceny telefonów tego ostatniego producenta.

FORMUŁA 4.0 to oferta w Play, w której mamy nielimitowane rozmowy i SMS’y do czterech największych sieci w Polsce – Orange, T-Mobile, Plus i Play. Została przedstawiona na jednej z konferencji prasowych pod koniec marca bieżącego roku.

Nowa oferta cenowa dotyczy ośmiu smartfonów Samsung z serii Galaxy, Duoz i Wave. Zalicza się do nich Samsunga Galaxy Ace i Ace II, Galaxy S, Galaxy S Plus, Galaxy Note, Wave 3, B7722i Duoz i Galaxy Xcover. Ich ceny różnią się w zależności od wielkości wybranego abonamentu.

Przykładowo, gdy wybierzemy najtańszą ofertę (Formuła 4.0 109), Samsunga Galaxy Note dostaniemy za 1049 złotych. Jeśli będzie to Formuła 4.0 169, za tabletofon zapłacimy 469 złotych. Ciekawie wyglądają też ceny Samsunga Galaxy S i S Plus – są dostępne za 1 zł we wszystkich ofertach.

Pełny cennik z wyszczególnionymi modelami telefonów znajduje się tutaj.

źródło: blogplay.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj