Polska była pierwszym krajem, gdzie udostępniono najnowszą wersję systemu Android dla Samsunga Galaxy S III. Było to dokładnie w poniedziałek, 24 września, a więc nieco ponad miesiąc temu. Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Samsungów Galaxy S III, zakupionych w sieci T-Mobile. Jak podaje Samsung dostępna jest dla nich nowa aktualizacja, zmieniająca numer wersji na 4.1.1.

Samsung o dostępności aktualizacji poinformował za pośrednictwem serwisu Facebook. Aktualizacja oprócz typowych zmian jakie wprowadza Jelly Bean (np. nowy pasek powiadomień), przyspiesza działanie telefonu i poprawia jego stabilność.  Oprogramowanie dodatkowo zawiera poprawki NFC pod kątem płatności w T-Mobile i pełne wsparcie dla MyWallet.

Szczegóły aktualizacji znajdują się poniżej:

Aktualizacja w wersji T-Mobile / Samsung Galaxy
S III (GT-I9300) / wersja opr.: XXDLIH/BOLJ1/
TPLLJ6 Androida 4.1.1 (JellyBean)

Aktualizację najlepiej jest przeprowadzić w trybie Over-the-Air. Jeśli nowa wersja nie zostanie wykryta automatycznie, wystarczy wejść w ustawienia telefonu, następnie wybrać „Informacje o urządzeniu” i sprawdzić ręcznie dostępność aktualizacji.

źródło: facebook.com/TelefonySamsung

8 KOMENTARZE

  1. Trochę za poźno jak na te czasy. Mam brandowanego od T-Mobile. Orange i Play mialo w pierwszy dzień z tego co ludzie pisza. A T-Mobile jak zwykle w tyle. Ja musialem zrobić to przez odina.

  2. Kupiłem ostatnio sgs3 kolor czarny (samsung węgry)i nadal mam soft 4.0.4 mam pytanie czy ktoś wie kiedy będzie aktualizacja na 4.1.1 Proszę o jakąś porade.

  3. To Plus nie wydał jeszcze aktualizacji do androida 4.1. Nie siedzę w temacie ,ale myślę ze dodanie kilku tapet i programów nie powinna zajmować tyle czasu, Aktualizacja wyszła 24 września dziś mamy 7 listopada i dalej du..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj