Witam wszystkim bardzo serdecznie. W związku z tym,  że jest to mój pierwszy wpis na łamach tego bloga chciałbym się przedstawić. Mam na imię Robert i jak po tytule możecie wnioskować interesuję się systemem Google, serią Samsung Galaxy i całą swoją wiedzą chciałbym się podzielić z Wami.

Przygodę z „zielonym robocikiem” zacząłem od Sony Ericssona X10. Szybka aktualizacja z Eclair do Froyo pozwoliła dostrzec zmiany, a tym samym potencjał otwartego systemu. Kolejny telefon to sławny już dziś, ale nadal bardzo pożądany Samsung Galaxy S. Pomimo euforii jaka przyszła po X10 szybko przerzuciłem się na Samsunga Galaxy S II tuż po premierze. W ten sposób obcowałem z dwoma topowymi smartfonami od Samsunga naocznie porównując postęp, którego dokonał koreański producent w rok.

Kolejnym i na razie ostatnim telefonem, który u mnie zagościł jest Galaxy S III. Wyczekiwany jak Święta Bożego Narodzenia przez dziecko, 08.06.2012 wpadł w moje ręce i dziś służy mnie jako pierwsze urządzenie.  „Miłość” ta zaowocowała reaktywacją kanału w serwisie YouTube i prowadzenia go od prawie 3 miesięcy, aż do dzisiaj.

Wszystkie materiały opublikowane tam są mojego autorstwa i mają na celu pomóc obecnym oraz przyszłym użytkownikom Galaktycznego Samsunga.

Pojawił się tam również Nexus 7, który również staram się przybliżać. Staram się, żeby materiały były przede wszystkim szczere i naturalne. Liczę, że będę mógł skorzystać z propozycji administracji i zagoszczę tu na dłużej. Podsumowując, życzę wszystkim samych miłych newsów i rzetelnych artykułów.