Kiedy Samsung wydaje nowe urządzenie jesteśmy prawie pewni, że zostanie pobity kolejny rekord sprzedaży. Było tak w przypadku trzeciej generacji Galaxy S, pierwszego tabletofonu Galaxy Note, a teraz przyszedł czas na Galaxy Note II.

Koreańska firma poinformowała, że druga wersja tabletofonu sprzedała się w ponad 3 milionach sztuk, w zaledwie 37 dni od światowej premiery, która miała miejsce we wrześniu na targach IFA 2012.

„The rapid Galaxy Note 2 sales have a meaning of not just creating a new category of smartphone, but also of popularizing the category.”

„Szybka sprzedaż Samsunga Galaxy Note 2 ma znaczenie nie tylko przy tworzeniu nowej kategorii smartfonów, ale także popularyzacji tej kategorii.” – dowiadujemy się od Samsunga.

Dwadzieścia miliony Samsungów Galaxy S III sprzedało się w ciągu 100 dni od premiery, a pierwszy Galaxy Note tą samą granicę przekroczył w cztery miesiące. Wynik Samsunga Galaxy Note II – 3 miliony sztuk w 37 dni jest kolejnym, ogromnym sukcesem giganta z Korei Południowej.

źródło: gsmarena.com