Jeśli potrzebujecie niezłego kopa dla swojego smartfonu lub tabletu to nowe akcesorium jest przygotowane z myślą o Was i o waszych urządzeniach. Samsung na swoim oficjalnym fanpage’u z telefonami poinformował, że już w następnym tygodniu w ofercie pojawi się zewnętrzny akumulator o ogromnej pojemności.

Zewnętrzna bateria kryje się pod oznaczeniem EEB-EI1CWEG i ma aż 9000 mAh pojemności, czyli ponad czterokrotnie więcej niż np. bateria w Samsungu Galaxy S III. Pozwoli to na wydłużenie czasu działania smartfonu lub tabletu o kilka bądź nawet kilkadziesiąt godzin, w zależności oczywiście od tego, jak będziemy je używać.

Bateria jest określana mianem awaryjnego zasilacza, więc przyda się na pewno osobom, które często podróżują i nie zawsze mają dostęp do źródła prądu. Jej wymiary 88,5 x 137,5 x 57 mm sprawią, że zmieści się w każdej torbie, a na upartego nawet w kieszeni spodni.

Dodatek ma dwa złącza USB, które umożliwiają podłączenie i naładowanie za równo tabletów jak i smartfonów. Na obudowie baterii umieszczono cztery diody LED, sygnalizujące poziom naładowania.

Cena w Polsce nie została jeszcze ujawniona. Według informacji pochodzących z zagranicznych stron, za zewnętrzną baterię przyjdzie nam zapłacić od 59,99 do 69,99 euro, co po przeliczeniu daje kwotę w przedziale 250-290 złotych.

źródło: facebook.com/TelefonySamsung

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj