Każdego roku na międzynarodowych targach CES w Las Vegas najwięksi producenci sprzętu elektronicznego chwalą się swoimi nowymi urządzeniami i technologiami. Samsung na początku tego roku pokazał między innymi nową linię ultrabooków z serii 5 i 9 oraz dwa przełomowe telewizory: 85-calowy Smart TV ES8000, i 55-calowy Super OLED TV. Na zbliżających się targach CES 2013, które odbędą się już za miesiąc, nie zabraknie innowacji, o czym koreańska firma informuje w krótkim teaserze.

Film pod tytułem „Get Ready” trwa zaledwie 17 sekund i informuje nas abyśmy na początku przyszłego roku przygotowali się na „coś nowego”. Targi CES 2013 w Las Vegas rozpoczną się 8 stycznia i będą trwały cztery dni, do 11 stycznia.

Co nowego może pokazać Samsung? Przypuszczam, że będzie jakiś nowy, ogromny telewizor, może nawet z większą rozdzielczością niż FullHD i seria nowych laptopów. Możliwe, że pojawią się również urządzenia z Windows 8 jak All in One, Smart PC czy dotykowe ultrabooki. Jak będzie naprawdę, dowiemy się już za miesiąc.

Mobilna wersja filmu