Samsung w procesie aktualizacji swoich urządzeń czasami pomija wcześniejsze wersje Androida i od razu udostępnia te najnowsze. Będzie tak w przypadku Samsunga Galaxy S II i Galaxy Note, które już za w następnym miesiącu dostaną aktualizację do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Android 4.1.2 Jelly Bean to najnowsza wersja mobilnego systemu od Google, która pojawia się dla coraz większej ilości smartfonów. Na początku grudnia najnowszą aktualizację mogli zainstalować posiadacze smartfonów Samsung Galaxy S III, a teraz przyszedł czas na użytkowników poprzednich, równie udanych urządzeń.

Jak podaje GSMArena, Android 4.1.2 Jelly Bean dla ciągle popularnego Samsunga Galaxy S II i pierwszego tabletofonu Galaxy Note pojawi się już w styczniu. Samsung zaktualizuje obydwa urządzenia od razu do najnowszej wersji, pomijając wersję z numerkiem 4.1.1. Informacje o wydaniu nowej aktualizacji zostały także potwierdzone przez kanadyjskiego operatora Rogers, który zakłada, że Galaxy S II i Note w wersji LTE dostaną Androida 4.1.2 Jelly Bean pod koniec przyszłego miesiąca.

Patrząc na ostanie wydarzenia, możemy liczyć, że Polska będzie pierwszym (albo jednym z pierwszych) krajów, gdzie pojawi się wspomniana aktualizacja. Zatem… keep calm and check update 🙂

źródło: gsmarena.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj