W dniu premiery Samsunga Galaxy S III, oraz po pierwszych testach wszyscy zachwycali się pracy tego smartfona na baterii. Mimo widocznego zysku czasu pracy w porównaniu do standardowej baterii SGS II dla niektórych to wciąż za mało. Musimy Was poinformować, że czas oczekiwań się skończył. 

Użytkownik @PDTechHD na Twiterze poinformował portal AndroidCentral, wysyłając im zdjęcie, że powiększona bateria dla SGS III naprawdę istnieje i już nie długo będzie dostępna dla nas wszystkich. Nowa bateria w porównaniu do standardowych 2100 mAh będzie posiadała 3000 mAh.

Powiększona bateria, podobnie jak jej standardowy odpowiednik będzie posiadała moduł NFC. Cena Extended Battery Kit kształtuje się  na poziomie 40£, czyli ok. 200 złotych. Istotne jest również to, że telefon przybierze trochę na masie i będzie nieco grubszy (tak jak miało to miejsce w SGS II). W głównej mierze spowodowane jest to nową tylną klapką, która została specjalnie dopasowana, aby pomieścić powiększoną baterię.

 źródło: androidcentral.com

5 KOMENTARZE

  1. Hmmm trochę zamieszania to wprowadzi. Chcąc mieć pojemniejszą baterię będzie trzeba dobrać ją do koloru swojego telefonu co będzie problemem. Kolejny problem to używanie flip covera – zrobią nowe flip covery przystosowane do pojemniejszej baterii? Raczej wątpliwe, a więc większa bateria = brak możliwości użycia flip covera.

  2. to jest zewnętrzna bateria a nie powiększenie istniejącej LIPA
    wolę 2 – 3 mm grubszy tel w 3000mah niż jakąś narośl 2x większą od telefonu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj