Samsung na zbliżających się wielkimi krokami targach CES (8-11 styczeń, Las Vegas) i trochę późniejszych targach MWC (25-28 luty, Barcelona) oprócz nowych urządzeń i technologii, zapewne zaskoczy nas ciekawymi akcesoriami. Jednym z nich być może będzie muzyczna stacja dokująca dla smartfonów z rodziny Galaxy.

Stacja dokująca z wysokiej klasy głośnikami będzie przeznaczona dla wszystkich smartfonów Samsunga z serii Galaxy. Będzie umożliwiała odsłuchiwanie muzyki znajdującej się w pamięci urządzenia jak też jego jednoczesne ładowanie. Urządzenie możemy podłączyć nie tylko za pomocą gniazda microUSB, ale także kabla, wykorzystując złącze mini jack 3,5 mm czy bezprzewodowo przez Bluetooth.

Music Dock, który kryje się pod oznaczeniem ESP-30B pojawi się na rynku w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i czerwonym. Jak na tak małe rozmiary, będzie dysponować całkiem sporą mocą 6W (3W x 2).

Nowa stacja dokująca prawdopodobnie zostanie zaprezentowana na targach CES lub MWC, a do sprzedaży trafi pod koniec III kwartału 2013 roku.

źródło: sammyhub.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj