Święta Bożego Narodzenia to czas radości… i prezentów. Dlatego też deweloperzy aplikacji postanowili dać użytkownikom telefonów z logiem zielonego robocika mały prezent od siebie w postaci licznych promocji na ich aplikacje. Pojawiła się długa i ciekawa lista promocyjnych aplikacji, zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi propozycjami.

1. Grand Theft Auto III

Jedna z najpopularniejszych gier akcji w historii elektronicznej rozrywki, a zarazem pierwsza produkcja, która oddaje do dyspozycji graczy w pełni trójwymiarowe, tętniące życiem miasto z początku XXI wieku.
Grand Theft Auto III to trzecia odsłona kontrowersyjnej gry akcji, w której wcielamy się w pozbawionego wyrzutów sumienia amerykańskiego przestępcę. Rewolucyjna pod względem technologii produkcja została stworzona przez szkockie studio Rockstar North, a wydano ją kolejno na PS2, PC i pierwszej konsoli Xbox a teraz również na telefony komórkowe!

Gra na urządzenia z systemem Android jest dostępna w promocyjnej cenie. Jej koszt w obecnej chwili to jedynie 3,73 złote (0,99$). Warto!


2. Max Payne

Zbiegły tajniak wrobiony w morderstwo jest ścigany przez gliny i mafię. Max to człowiek przyparty do muru, walczący w bitwie, której nie może wygrać. Max Payne to dynamiczna gra akcji z niezwykłą fabułą, przedstawiającą człowieka na krawędzi, walczącego o oczyszczenie swojego imienia i chcącego odkryć prawdę o morderstwie swojej rodziny.

Ten tytuł firma Rockstar również przecenia i gra dostępna jest w takiej samej cenie co GTA III.


3. Wild Blood

Przeżyj niesamowitą przygodę Sir Lancelota, ocal świat i uratuj ukochaną. Gra bazuje na silniku graficznym Unreal Engine, więc grafika w grze jest niesamowita jak na urządzenia mobilne. Jest to fenomenalna gra akcji z elementami RPG. Szczerze polecam!

Wild Blood to niewątpliwie kolejna świetna gra Gameloftu, która obowiązkowo powinna znaleźć się na naszych urządzeniach. Francuska firma z okazji Świąt przeceniła grę na 3,16 zł (0.99$).

 
4. Dead Space

Uratuj własne życie uciekając ze statku kosmicznego pełnego zmutowanych stworów. Pozycja obowiązkowa dla fanów survival horrorów.

Gra została przeceniona o całe 85% i kosztuje teraz  3,81 zł (0.95$).

 

5. Need For Speed: Most Wanted

Świetna gra wyścigowa, z piękną grafiką i jeszcze lepszą oprawą dźwiękową. Spodoba się na pewni wszystkim fanom wyścigów i nie tylko.

NFS

Aktualna cena gry w Google Play to tylko 3,76 złote.

 

 6. Plants VS Zombies

O tej grze chyba wszyscy słyszeli. W grze bronimy naszego domu przed atakiem zombie, i to przy pomocy wszelakich roślin. Długie godziny przy ekranie telefonu gwarantowane!

Nowa, promocyjna cena gry to 3,79 zł.


Dziesiątki innych gier

Wszystkie wyżej wymienione tytuły należą do tych najpopularniejszych. W promocji jest jeszcze dużo innych gier więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

– Order & Chaos Online (3,16 zł – 0.99$): tutaj
– Sonic CD (3,75 zł – 0.99$): tutaj
– Sonic 4 Episode 1 (3,75 zł – 0.99$): tutaj
– Sonic 4 Episode 2 (3,75 zł – 0.99$): tutaj
– Call Of Duty: Black Ops Zombies (12,99zł – 2.99$): tutaj
– Avengers: Initiative (3,03 zł – 0.99$): tutaj
– Great Big War Game (3,45 zł – 0.99$): tutaj
– Total War Battles (7,54 zł – 0.99$): tutaj
– Jelly Defense (3,76 zł – 0.96$): tutaj
– Draw Race 2 (3,37 zł – 0.87$): tutaj
– Contre Jour (3,38 zł – 0.87$): tutaj
– Another World (4,33 zł – 1.11$): tutaj

 

7. SwiftKey 

Aplikację można nazwać najlepszą klawiaturą na Androida. Poprawia pisane słowa w locie i potrafi nawet przewidzieć to, co chcemy napisać. W niedalekiej przyszłości dostanie opcję Flow (coś a’la Swype).

Aplikacja jest przeceniona na 5zł (2.14$) i do pobrania w wersji na telefony jak też na tablety.

 

8. SketchBook Mobile

Zaawansowany „Paint”. Można w nim stworzyć dosłownie cuda, wystarczy mieć tylko smykałkę do rysowania. Program kosztuje aktualnie 3.07zł (0.99$).

 

9. OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD)

Pewnie nie jedna osoba z was miała nieraz potrzebę edytowania plików pakietu Office w telefonie. Z pomocą nam przychodzi właśnie OfficeSuite Pro, który jest liderem w tej kategorii. Aplikacja została przeceniona z 47zł na 3,05zł (0.99$).

 

10. Moon+ Reader Pro

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana czytania na telefonie/tablecie. Aplikacja posiada multum opcji ułatwiających i umilających czytanie. Aplikacja kosztuje teraz jednie 8 złotych (2.20$), co nie jest wcale wygórowaną ceną za tak świetny program.

 

11. Zoom FX

Wbudowana aplikacja do aparatu Ci nie wystarcza? Zainstaluj Zoom FX, a dowiesz się co to znaczy dużo opcji. Aplikacja kosztuje w promocji 4,99zł (1.42$).

 

12. mSecure – Password Manager

Boisz się, że zapomnisz jakieś hasło a boisz się je zapisać na zwykłej kartce? Ta aplikacja jest dla Ciebie. mSecure zapisuje wszystkie Twoje poufne dane w bezpiecznym sejfie, którego nikt nie otworzy bez znajomości hasła, a to dzięki zastosowaniu mocnego algorytmu szyfrowania danych!

Aplikacja w promocji kosztuje 14,99 zł (4.99$).


Dziesiątki innych aplikacji.

– Astro Player Unlocker (7,92 zł – 2.04$): tutaj
– AVG Mobile Antivirua Pro (20,99 zł – 6.99$): tutaj
– System Tuner Pro (6,99 zł – 1.86$): tutaj
– Dropsync Pro Key (14,99 zł – 3.74$):  tutaj
– Rom Toolbox Pro (9,25 zł – 2.99$): tutaj
– PlayerPro Music Player (10,74 zł – 3.35$): tutaj
– Jump Desktop (10 zł – 2.79$): tutaj
– ModFace (3,07 zł – 0.99$): tutaj
– Clipper Plus (4 zł – 1.24$): tutaj

 

Chcesz więcej?

To jest tylko parę najciekawszych aplikacji dostępnych w promocji. Chcecie więcej? Zapraszam do pobrania aplikacji AppSales, a poznacie całą listę dostępnych w promocji aplikacji i będziecie powiadamiani o nowych promocjach. Możecie ją pobrać klikając w obrazek poniżej.

GP