Końcówka grudnia, czyli okres Świąt i Nowego Roku jest doskonałą okazją na zakupy. Liczne sklepy, także te internetowe organizują specjalne wyprzedaże. Dotknęło to również branży gier mobilnych, gdzie światowi producenci przecenili mnóstwo swoim produkcji. Po francuskim Gameloft’cie czas na firmę SEGA.

Wczoraj pisaliśmy, że Gameloft przecenił prawie wszystkie swoje gry znajdujące się w Google Play. Mrocznego Rycerza, obydwie części N.O.V.A., Order & Chaos Online, 9mm i wiele innych tytułów, można obecnie zakupić za jednego dolara, czyli ok. 3,16 zł. Pełna lista znajduje się tutaj.

Przyszedł czas na firmę SEGA, która obniżyła ceny niektórych swoich gier, nawet o 85 procent. Od teraz każda część przygód ponaddźwiękowego jeża o imieniu Sonic kosztuje zaledwie 0,99 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę daje 3,75 złotych.

Nieco droższe są dwie pozostałe przecenione gry. Aby Total War Battles i Jet Set Radio znalazły się w pamięci naszego telefonu, na każdą gre musimy przeznaczyć niecałe dwa dolary, czyli 7,54 złotych.

Skusiliście się już na jakąś propozycję od japońskiej SEGI?

źródło: phonearena.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj