Jeszcze grubo przed premierą Samsunga Galaxy S III w Internecie aż wrzało od plotek i informacji na jego temat. Nie inaczej jest z następcą, czyli Samsungiem Galaxy S IV. Właśnie w sieci ukazał się się bardzo interesujący film przedstawiający wizję tego, jak może wyglądać nowy, flagowy model koreańskiego producenta.

Wczoraj pisaliśmy, że Samsung Galaxy S IV zostanie prawdopodobnie wyposażony w układ Exynos 5440, aparat o matrycy 13 megapikseli i, co niektórych zszokowało rysik S Pen, znany dotychczas z tabletofonów Galaxy Note. Nie zabraknie także ogromnego, 5-calowego ekranu AMOLED z rozdzielczością FullHD.


Mobilna wersja filmu

Ekipa Rozetked.ru stworzyła i opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube własną wizję przyszłego smartfonu Samsunga, Galaxy S IV. Cała koncepcja opiera się na danych, które do tej pory pojawiły się w sieci. Na wideo możemy zobaczyć, że Galaxy S IV ma 5-calowy ekran o nazwie Grand AMOLED z bardzo cienką ramką, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,0 GHz i 13 Mpix aparat. Całość ma działać w oparciu o system Android 5.0 Key Lime Pie.

Nie znajdziemy jednak miejsca na wspomniany wyżej rysik S Pen. Smartfon będzie bardzo cienki (cieńszy od Galaxy S III, a nawet iPhone’a 5) i lekki. Ciekawostką jest nowa stacja dokująca, która umożliwia wyświetlenie na płaskiej powierzchni pełnej klawiatury. Wszystko odbywa z wykorzystaniem znanej już techniki laserowej.

Trzeba zaznaczyć, że film nie pochodzi od Samsunga, a zawarte w nim informacje i wygląd Samsunga Galaxy S IV to tylko wizja i wymysł ekipy rosyjskiego serwisu Rozetked. Nie mniej jednak trzeba przyznać, że taki koncept Samsunga Galaxy S IV może się podobać.

źródło: Rozetked