Szkoda, że polski oddział Samsunga nie bierze przykładu od swoich zagranicznych kolegów. Dwa dni temu pisaliśmy, że Samsung w USA przygotował dla wszystkich posiadaczy Galaxy S III i Galaxy Note II noworoczną promocję, gdzie mogą zgarnąć zupełnie za darmo etui flip Cover i kilka tagów TecTile. Teraz czas na Indie, gdzie tamtejszy oddział rozdaje karty pamięci, pakiety rozrywkowe i 3GB paczki z danymi.

Promocja dotyczy trzech urządzeń – Samsunga Galaxy S Duos, Galaxy Ace Duos i Galaxy S III. Wszyscy, którzy zakupili na terenie Indii jeden z wymienionych smartfonów po 10 grudnia, mają szansę otrzymać między innymi karty microSD o pojemności nawet 32 GB.

Zasady są podobne jak w przypadku amerykańskiej promocji, gdzie trzeba udać się na specjalną stronę i wprowadzić numer IMEI urządzenia wraz z niektórymi danymi klienta.

Pula nagród obejmuje karty pamięci microSD (32 GB dla Galaxy S III, 16 GB dla S Duos i 8 GB dla Ace Duos), 50 Gb darmowej przestrzeni w serwisie Dropbox, pakiety rozrywkowe (100 godzin kanałów telewizyjnych, 200 filmów) i darmowe pakiety danych do 3 GB u operatorów.

źródło: samsungpromo.in via sammyhub.com