Kiedy 08.06.2012 odebrałem swój egzemplarz Samsunga Galaxy S III byłem zachwycony. Pierwsze 2 miesiące dokładnie testowałem urządzenie, poznając jego możliwości i nowe funkcje. W końcu założyłem kanał na YouTube. Zacząłem prezentować telefon wraz z wszystkimi jego plusami i minusami. W końcu doszedłem do wniosku – A recenzja? Taka typowa, jeden film, 20 minut, wszystko wrzucimy do jednego worka, wymieszamy i będzie. Po dłuższym zastanowieniu zrozumiałem, że tak się nie da. Nie można o urządzeniu, które testujemy tydzień, dwa czy trzy zrobić recenzji. Nie może ona odbyć się w ramach kilkunastu minut wymieniania podzespołów i funkcji, które zawitały w owym modelu. Postanowiłem to przełożyć…

I tak po pół roku intensywnego testowania najnowszej „galaktyki” postanowiłem przymierzyć się do recenzji. Innej niż wszystkie, bo opartej na dotychczasowych filmach. Na adnotacjach jakie daje nam YouTube, przywołuję to, co było już testowane i nad czym spędziłem trochę czasu. Po połączeniu wszystkich części (dnia 21.01.2013 ukaże się czwarta część, a 28.01.2013 piąta) i podlinkowaniu wszystkich adnotacji wyjdzie parę godzin materiału stworzonego dla Was.

20120609_171933

Oczywiście, osoby które chcą zobaczyć tylko ogólny zarys skupią się na właściwej recenzji czyli 5 odcinkach po 10-15 minut. Dla chcących zgłębić wiedzę i moje przemyślenia na temat Samsunga Galaxy S III adnotacje w filmach będą jak znalazł.

20120609_171920

Mogę przedstawić parametry telefonu… tylko po co? Są one wszędzie, wyszukiwarka Google „nie wie”, które strony podawać, bo wyniki się powielają. Dane techniczne Samsunga Galaxy S III można więc znaleźć bardzo łatwo i szybko. Moim zdaniem lepsza jest prezentacja z punktu widzenia użytkowania i dlatego teraz prezentuję Wam części recenzji, które już się pojawiły, z krótką adnotacją czego dotyczą. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do komentowania!

SAMSUNG

Poniżej umieściłem dotychczasowe trzy filmy. Wpis zostanie zaktualizowany jak tylko na kanale YouTube pojawią się dwie ostatnie części, o których wspomniałem nieco wyżej.

1. Pudełko, specyfikacja, wygląd

2. TouchWiz UX, Łączność, Internet

3. Funkcje Specjalne

Czwarty film będzie dotyczył aparatu, multimediów i wydajności Samsunga Galaxy S III. Ostatnia, piąta część będzie zawierać podsumowanie. Przedostatnia część pojawi się jutro, czyli 21 stycznia, a ostatnia, piąta ujrzy światło dzienne tydzień później, czyli 28 stycznia.

Zapraszam bardzo serdecznie do dyskusji na temat flagowego modelu Samsunga. Prawdopodobnie już niedługo poznamy kolejnego przedstawiciela rodziny Galaxy – Samsunga Galaxy S IV. Jak tylko się to stanie, weźmiemy go w obroty, więc przygotujcie się na liczne prezentacje na naszej stronie.