Do tej pory z dobrodziejstw Androida 4.1.2 Jelly Bean mogli korzystać posiadacze Samsunga Galaxy S III i tabletofonu Galaxy Note II, pochodzących z sieci Plus. Dla flagowego modelu Samsunga aktualizację wydała także sieć Orange. Teraz mamy dobrą wiadomość dla klientów, którzy zakupili jedno z wymienionych urządzeń w Play.

Jak zdążyliśmy się dowiedzieć, aktualizacja do Androida 4.1.2 Jelly Bean dla dwóch najnowszych urządzeń koreańskiej firmy – Samsunga Galaxy S III i Samsunga Galaxy Note II – powinna zostać udostępniona w ciągu najbliższych trzech tygodni. Tym samym, Play stanie się trzecią siecią, która wyda nowe oprogramowanie dla tych urządzeń, a na „placu boju” zostanie tylko T-Mobile. Poniżej treść wiadomości od Play:

Szanowny Panie,
dziękuję za zgłoszenie dotyczące udostępniona operatorska wersja oprogramowania.
Na wstępie pragnę przeprosić za długo czas oczekiwania na odpowiedź.
W odpowiedzi informuję, że oprogramowanie zostanie udostępnione za 2-3 tygodnie.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S III doda kilka nowości poprawiających funkcjonalność telefonu. Mam tutaj na myśli przede wszystkim tryb Multi-View (Multi-Window), umożliwiający podzielenie ekranu i uruchomienie dwóch aplikacji jednocześnie, funkcję Smart Rotation czy dwie nowe aplikacje jak Paper Artist i Group Cast (emisja grupowa).

Jeśli weźmiemy pod lupę nową wersję oprogramowania dla Galaxy Note II zmiany będą raczej kosmetyczne. Pojawią się nowe skróty na belce powiadomień, opcja pełnej dezaktywacji trybu Multi-View i efekt atramentu na ekranie blokady.

Patrząc na powyższe informacje i spoglądając na kalendarz, aktualizacji możemy spodziewać się w 6 lub 7 tygodniu 2013 roku. Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, na pewno damy Wam znać.

5 KOMENTARZE

  1. Pytanie z trochę innej beczki: SGN 2, brand plusa, ale chodzi w Orange – Czy ktoś w podobnej sytuacji doczekał się 4.1.2 przez OTA albo Kies? I od kogo?

  2. Warto też dodać, że zagraniczne portale informują, że w końcu też powoli wychodzi update do 4.1.2 Jelly Bean dla SGSII. Dziś wyszedł w Hiszpanii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj