Minęło już przeszło pół roku od oficjalnej premiery Androida 4.1.2 Jelly Bean, a Samsung obiecał, że dostarczy tą aktualizację na ich kultowy telefon Samsung Galaxy S II. Tak też się dzisiaj stało, o czym niedawno pisał Robert. Koreańska firma nie zapomniała jednak o innych urządzeniach i nowsza wersja „żelki” trafiła  również do tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 WiFi.

SamMobile opublikował informację, że Samsung Galaxy Note 10.1 w wersji z WiFi otrzymał aktualizację do Androida 4.1.2 Jelly Bean na rynku niemieckim. Soft o oznaczeniu N8010XXUCMA5 wnosi przede wszystkim dużo większą wydajność i płynność działania za sprawą projektu Butter. Nie zabrakło również nowej usługi Google Now.

Jak widzimy Samsung  jest bardzo łaskawy dla swoich użytkowników. Dwie poważne aktualizacje dla dwóch znaczących urządzeń na rynku – kultowego już smartfonu Galaxy S II i rewolucyjnego tabletu Galaxy Note 10.1 z rysikiem. W Polsce aktualizacji dla obydwu wspomnianych urządzeń możemy spodziewać się w ciągu najbliższych kilku dni. Stay calm!

źródło: SamMobile

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj