Pierwsza część gry od Imangi Studios została pobrana ponad 170 milionów razy i muszę przyznać, że był to świetny zabijacz czasu. W czwartek do Google Play zawitała gra Temple Run 2. Czy jest lepsza? Postaram się to sprawdzić.

Zacznijmy od tego, że sama rozgrywka odbywa się w można powiedzieć „podniebnej krainie”. Gra została udoskonalona o szereg nowych przeszkód takich jak np. strumień wody, czy mosty. Oczywiście w grze nadal zbieramy monety podczas biegu i za nie możemy kupować różne zdolności, a także kupić zupełnie nowego gracza.

temple-run-2-01

Jakość grafiki według mnie wzrosła, co jest sporym plusem. Fajnymi dodatkami są liny oraz kolejka, którą sterujemy podobnie jak podczas biegu. Trochę śmieszną niedoróbką było zapomnienie autorów o „androidowym” przycisku funkcyjnym „wstecz”, ale wyszła już łatka, która to poprawia.

temple-run-2-02

Podsumowując jest to prosta, lecz niesamowicie wciągająca gra. Na pewno polubią ją osoby, które grają na swoim smartfonie lub tablecie poruszając się komunikacją miejską lub po prostu lubiące proste gry, gdyż jak wspomniałem we wstępie świetnie zabija wolny czas. Temple Run 2 jest dostępny w Google Play za darmo i wymaga ok. 32 MB wolnego miejsca na naszym urządzeniu.

Pobierz aplikację z Google Play

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj