W roli każdego producenta przychodzą etapy jak w polityce. Najpierw mamy wizje, później obietnice, a na końcu rozczarowanie.  Jednak nie w tym przypadku. Android Jelly Bean faktycznie pojawił się dla Samsunga Galaxy S II. Póki co jest on dostępny tylko dla Hiszpanii, ale dla niecierpliwych prezentujemy proces aktualizacji oraz pierwszy rzut oka na odświeżony system.

Długo zwlekałem z tą aktualizacją, bo jest ona dostępna od dobrych dwóch tygodni w sieci. Zgodnie z moimi założeniami nie chciałem ingerować w oprogramowanie testowanych przeze mnie telefonów. Dlaczego jednak nie pokazać Wam czegoś wcześniej? Mając na uwadze sytuację jaka miała miejsce w przypadku Samsunga Galaxy S III na ROM dla Polski (XEO) będziemy musieli poczekać kilka tygodni. Tak wiem, Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy S III jako pierwszy pojawił się dla Polski. Inne kraje właśnie czekały kilka tygodni na swoją aktualizację.

Pragnę Wam zaprezentować film z aktualizacji oprogramowania dla Galaxy S II programem ODIN. Pamiętajcie, że robicie wszystko na swoją odpowiedzialność, bo zawsze może zdarzyć się błąd i telefon można uszkodzić. Czy Wy również skusiliście się na nowe oprogramowanie przed oficjalną premierą dla Polski?

Samsung Galaxy S II – Android 4.1.2 Jelly Bean – Nowe funkcje

Jak zawsze, dajcie nam znać w komentarzach.