Samsung znany jest z kampanii reklamowych organizowanych na szeroką skalę, nie tylko w przypadku promocji nowych urządzeń, ale także usług. Teraz wypadło na AllShare Play, czyli funkcję umożliwiającą bezprzewodowe przesyłanie różnego rodzaju multimediów między zgodnymi urządzeniami. Samsung, by zachęcić użytkowników do korzystania z usługi AllShare Play, zorganizował konkurs, w którym można wygrać między innymi Samsunga Galaxy Note II. 

Oferta specjalna skierowana jest do osób, które w ostatnim czasie wzbogaciły się o urządzenie Samsunga obsługujące usługę AllShare Play. Wystarczy, że klient zaloguje się na stronie AllShare Play i zarejestruje swój smartfon lub tablet, a automatycznie zostanie zapisany do konkursu.

samsung-allshare-play-promocja

Wśród osób rozlosowane zostaną całkiem przyzwoite nagrody. Zaliczają się do nich tabletofony Samsung Galaxy Note II, ultrabooki Samsung Seria 5, aparaty Samsung Galaxy Camera i tablety Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Każdego z wymienionych jest po 5 sztuk, więc łącznie zostanie rozdanych 20 urządzeń. To jednak nie koniec. Samsung przygotował więcej gratisów w postaci zestawów Smart do wymienionych przed chwilą urządzeń i telewizorów Smart TV z serii 8.

Promocja trwa do końca lutego 2013 roku i obowiązuje w 13 krajach – Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii, Włoszech, Turcji, Indiach, Hiszpanii, Meksyku, Argentynie, Kanadzie, Korei Południowej, USA i Niemczech. Jak dobrze przeczytaliście, na pewno zauważyliście, że wśród krajów niestety brakuje Polski. I tutaj pytanie do polskiego oddziału Samsunga – Dlaczego?

źródło: AllShare Play via sammyhub.com