Mapy Google odgrywają ważną rolę w życiu każdego z Nas. Nawet jeśli nie posiadamy smartfona to korzystamy z nich na komputerze. Dobrze wiemy, że wszystkie nowinki wprowadzone do tej usługi/aplikacji mają miejsce w Stanach Zjednoczonych. W niedługiej przyszłości jednak pojawiają się one i u Nas.

Tym razem portal The Verge informuje o dodaniu kolejnych 38 tras narciarskich w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie do Map Google. Będą one dostępne w aplikacjach mobilnych na Androidzie i iOS. Dodatkowo będzie możliwość zobaczeniach ich w przeglądarce na komputerze. Kolory tras odpowiadają oczywiście trudności zjazdów.

google maps

Mając na uwadze liczbę tras narciarskich w Polsce czy uważacie, że takie rozwiązania szybciej powinny wchodzić w innych krajach? Street View pojawiło się prawie 1,5 roku po premierze w Stanach Zjednoczonych. Do dziś nie posiadamy map wewnątrz budynków (muzea, centra handlowe) jak to ma właśnie miejsce za oceanem. Czy nie uważacie, że Google zbyt opieszale wprowadza nowe usługi na stary kontynent?

źródło: TheVerge.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj