Streaming muzyki staję się coraz popularniejszy na naszym rynku. Usługa ta umożliwia słuchanie muzyki na komputerze i sprzęcie mobilnym bez konieczności pobierania jej do pamięci urządzenia.  Dostępność do zasobów muzycznych zależy od wyboru abonamentu miesięcznego. Od wczoraj do Deezer’a i WiMP dołączył  – Spotify, a z nim aplikacja na system Android.

Pobierając aplikacje ze Sklepu Play na smartfon lub tablet i logując się do swojego konta otrzymujemy darmowy 48-godzinny pakiet premium , który daje dostęp do wszystkich mobilnych funkcjonalności Spotify. Jedną z nich jest pobranie muzyki i słuchanie jej w trybie offline. Po upływie tego okresu, możemy korzystać bezpłatnie ze streaming’u, ale tylko na komputerze.

1

Najwyższy pakiet Premium po upływie okresu promocyjnego kosztuje 19,99 złotych miesięcznie i pozwala na odtwarzanie muzyki na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, smartfon itp.) oraz pobieranie jej i słuchanie , gdy nie mamy dostępu do Internetu. Oprócz pakietów Free i Premium istnieje jeszcze  jedna, wyśrodkowana opcja o nazwie Unlimited, gdzie miesięczny koszt wynosi 9,99 złotych. W tej usłudze możemy odsłuchiwać miliony utworów, ale tylko na komputerze stacjonarnym czy laptopie. Za równo pakiet Unlimited jak i Premium nie zawierają reklam.

2

Osobiście cały czas testuję aplikację Spotify, ale już dostrzegam przewagę w większej ilości wyszukiwanych artystów czy piosenek w stosunku do konkurencji. Świetna jest także duża liczba dostępnych, gotowych playlist. A u Was jak, słuchacie muzyki w ten sposób?

google-play-pobierz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj