Jak wiecie targi MWC (Mobile World Congress) rozpoczynają się już 25 lutego  i trwają do 28 lutego. Samsung w 2013 roku chce nas zaskoczyć i jak donoszą oficjalne źródła zaprezentować nam usługę o nazwie TV Discovery. Jak będzie działać wspomniana wyżej usługa? Zaraz postaram się Wam to wyjaśnić.

Jak podaje Samsung, usługa ta ma pomóc użytkownikom w znalezieniu i oglądaniu wideo oraz telewizji na żywo. Samsung będzie wykorzystywać swoje usługi łącznej zawartości z różnych źródeł, które mają być przesyłane do urządzeń mobilnych. Celem utworzenia tej usługi jest transmitowanie TV na żywo i wideo na żądanie do jednego miejsca.

Jak to działa? Usługa okaże się pomocna w sytuacji, gdy będziemy chcieli obejrzeć film lub ulubiony serial, ale nie będziemy mieć na to wystarczająco czasu, np. z powodu wyjścia do pracy. Wtedy też, TV Discovery automatycznie udostępni obraz z telewizora na nasz smartfon.

Usługa ma być dostępna dla wszystkich inteligentnych telewizorów Samsunga (Smart TV) oraz smartfonów, lecz dokładne informacje nie zostały jeszcze na chwile obecną podane. Ponadto nasze smartfony będą mogły być wykorzystywane jako uniwersalny pilot. Będziemy również mogli sterować zdalnie telewizorem nawet jeśli nie będziemy w domu. Czy to się przyda i wniesie coś ciekawego? Zobaczymy na targach Mobile World Congress. Ja już nie mogę się doczekać prezentacji działana „TVD”. A wy?

źródło: SamsungTomorrow

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj