W sieci krążą plotki na temat tego, że nowy przedstawiciel serii Galaxy Note będzie miał ekran o przekątnej prawie 6 cali, bo dokładnie 5,9″. Mowa tu oczywiście o trzeciej odsłonie słynnego tabletofonu – Samsungu Galaxy Note III. Koreański producent aby ugruntować swoją pozycję lidera jak najszybciej stara się wprowadzać nowe urządzenia na rynek. 

Samsung Galaxy Note III, bo o nim mowa, ma mieć 5,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD i jakżeby inaczej w przypadku Samsunga i jego flagowych modeli, będzie to oczywiście ekran wykonany w technologii Super AMOLED. Mówi się, że będzie on posiadał układ układ Exynos 5 Octa z ośmiordzeniowym procesorem wykonany w technologii big.LITTLE, który ma trafić także do „galaktycznego” Samsunga Galaxy S IV.

Jak widzicie, Samsung kontynuuje erę wielkich smartfonów jaką jest seria Galaxy Note. Miejmy jednak nadzieję, że nadchodzący „Notatnik z numerem 3 będzie wygodny w obsłudze (mam tu na myśli  bardziej rysik niż jedną rękę), bo 6-calowy ekran to już całkiem spora przekątna, nawet w przypadku tabletofonu. A co Wy myślicie na ten temat?

źródło: SamMobile