Google Chrome to jedna z najlepszych przeglądarek na rynku. Nie chodzi tu tylko o urządzenia mobilne, ale także o komputery z Windowsem, Mac OS czy innymi systemami, na które ta przeglądarka jest dostępna. Dziś do Sklepu Play trafia aktualizacja, która wnosi dokładnie 5 istotnych zmian do przeglądarki.

Zmiany jakie wprowadzone to:

  • ulepszona płynność przewijania stron,
  • ulepszony pinch-to-zoom (powiększanie stron za pomocą gestów),
  • rozszerzona obsługa HTML5,
  • szybsze działanie stron interaktywnych dzięki najnowszej wersji silnika V8 JavaScriptu.

Każde z tych ulepszeń może nie być zauważalne dla przeciętnego użytkownika, lecz jak zapewnia gigant z Mountain View – Chrome powinien działać już szybciej, stabilniej i po prostu lepiej.

W najnowszej wersji przeglądarki od Google będziemy mieli również możliwość odtwarzania muzyki, która jest aktualnie włączona w tle. Dlaczego jest to taką istotną zmianą? Chyba żadna z przeglądarek, które są aktualnie dostępne w Google Play nie ma takiej funkcji. Czyli teraz będziemy mogli słuchać muzyki ze stream’u i wykonywać inne operacje na naszym smartfonie. Od tej chwili nie będzie nam potrzebny żaden inny program.

Czy aktualizacja jest tak ważna i czy te zmiany, które wprowadza były potrzebne? Dla jednych tak, dla innych nie, ale według mnie odpowiedź jest prosta – tak. Wielu użytkowników ucieszy napewno możliwość odtwarzania muzyki, przez co  jeszcze bardziej rozszerza się wielozadaniowość w naszych smartfonach.

Aktualizację możecie pobrać już teraz, prosto ze Sklepu Play. Jak już to zrobicie, to koniecznie podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

google-play-pobierz

źródło: AndroidCentral

1 KOMENTARZ

  1. Wreszcie nareszcie ktoś to dał do swojej przeglądarki. Kiedyś takie coś miała Opera Mobile. Ale później to skasowali. Czekałem na tą zmianę bo eska nie ma dobrej apki. Zacina się strasznie. Dlatego przez stronę chciałem słuchać. Ale reakcja ta sama co w aplikacji ;/ Po naciśnięciu start po paru minutach dopiero muzyka gra. Po naciśnięciu stop gra dalej. Trzeba zamknąć kartę aby wyłączyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj