CCleaner to program, który zna chyba każdy. Na początku zadebiutował on na system Windows, gdzie zrobił wielką furorę i zdobył bardzo wielką popularność, a wkrótce potem znalazł miejsce na Mac OS. Jak wiemy program ten oczyszcza nasze urządzenia między innymi z pozostałości po odinstalowanych programach oraz usuwa pliki tymczasowe zainstalowanych aplikacji. Firma Piriform zapowiedziała, że trwają już intensywne prace nad specjalną wersją pod system Android. 

CCleaner to niezbędne narzędzie, które czyści nasz komputer ze zbędnych śmieci oraz go optymalizuje. Już wkrótce będziemy mieli możliwość używania tego programu na naszych smartfonach z Androidem. Wiadomo, że jest wiele tego typu programów w Sklepie Play, ale z pewnością nie będą charakteryzowały się taką funkcjonalnością jak produkt od Piriform. Jak będzie działał ten program, przekonamy się już wkrótce.

piriform-ccleaner-android

O trwających pracach nad mobilną wersją programu CCleaner, firma pochwaliła się na Facebook’u. Zamieszczono też zdjęcie, które jest dobrym dowodem na to, że program rzeczywiście już niedługo ujrzy światło dzienne.

ccandroid-sneak

źródło: Piriform

3 KOMENTARZE

  1. Strach się bać. Ale w sumie system, który nie zwalnia z czasem i nie ma wirusów, to żaden biznes. Nie można mu sprzedać rozwiązania problemu, który się wcześniej pracowicie stworzyło.

  2. „CCleaner to program, który zna chyba każdy.” ha kazdy każdy, a szczegolnie ci co często odwiedzaja czerwone strony ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj