Jakiś czas temu na naszej stronie został opublikowany wpis o chłopcu, który ma na imię Jeremy i stał się tajemniczym wysłannikiem Samsunga. Jest on bohaterem krótkich filmików zapowiadających premierę Samsunga Galaxy S IV. Dzisiaj południowokoreański gigant rozesłał w świat kolejną wideo-zapowiedź, która pokazuje dalsze perypetie Jeremy’ego. 

W pierwszym teaserze Jeremy Maxwell dostał białe pudełko, którego nie mógł rozpakować aż do premiery, do dnia 14. marca. Mógł jedynie zajrzeć do środka, jednak musiał obiecać, że dotrzyma tajemnicy i nikomu nie powie o tym, co zobaczył w środku. Oczywiście domyślamy się, że jest to nowy flagowiec Samsunga z serii Galaxy S, ale nie wiemy jak wygląda.

Krótki, bo trwający niecałe półtorej minuty filmik, jest drugą częścią cykl i zapowiada konferencję Samsung Mobile UNPACKED 2013, pokazując przy tym, jak młody Jeremy stara się ukryć przed każdym to, co znajduje się wewnątrz pudełka.

Jak zdążyliśmy zauważyć koreański producent stara się jak najbardziej podgrzać atmosferę i wzbudzić w nas ogromną ciekawość. To drugie mu się napewno udało. Pewnie jesteście ciekawi tego, co znajduje się w tym pudełku, prawda? Nie martwcie się, ponieważ nie jesteście sami. Mnie również zżera wielka ciekawość. Jedno jest pewne – konferencja będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem, a chłopak, który pełni rolę głównego bohatera w tych wideo-zapowiedziach się na niej pojawi.

Samsung obiecał, że opublikuje jeszcze jeden klip, który będzie  kontynuują i jednocześnie zakończeniem całej serii filmów. Najprawdopodobniej zostanie on opublikowany w czwartek 14. marca, tuż po konferencji Samsung Mobile UNPACKED.

źródło: GSMArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj