Parę dni temu pisaliśmy o tym, że prawdopodobnie Samsung Galaxy Note III będzie miał wyświetlacz o przekątnej 5,9″. Inni producenci zapowiedzieli już urządzenia z większą przekątną (np. Ascend Mate z ekranem 6,1″), ale Samsung raczej nie przekroczy granicy 6 cali, w swoim przyszłym „notatniku”. Dziś do sieci trafiły kolejne plotki mówiące o tym, że Samsung Galaxy Note III będzie miał wyświetlacz wykonany w technologii LCD. Czyżby Samsung miał zrezygnować ze swoich słynnych AMOLED’ów?

W czwartek 14. marca na konferencji SAMSUNG Mobile UNPACKED 2013 odbędzie się prezentacja najnowszego smartfonu południowokoreańskiego producenta – będzie nim Samsung Galaxy S IV. Tymczasem w sieci powoli zaczynają się rozchodzić plotki o przyszłym, najnowszym przedstawicielu z serii Galaxy Note. Chodzi mi tutaj oczywiście o Samsunga Galaxy Note III.

Według spekulacji, firma Samsung jest zajęta podjęciem decyzji o technologii wyświetlaczy, które będą montowane w najnowszym Galaxy Note z numerem 3. Ma to być LCD albo znany już wszystkim AMOLED. Dlaczego akurat LCD? Chodzi tutaj o technologię, która jest wykorzystywana do działania rysików S-Pen. Według Samsunga będą one lepiej działać z wyświetlaczami wykonanymi w technologii LCD, niż z do tej pory stosowanymi AMOLED’ami.

Wielu z Was nasuwa się pewnie pytania od kogo zakupione będą te wyświetlacze? Już wam śpieszę z odpowiedzią – prawdopodobnie będą one zakupione od Sharp’a, gdyż jak sam Samsung twierdzi, są to według niego najlepsze ekrany LCD dostępne na rynku.

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj