Już teraz w sklepach można zakupić tak zwane „inteligentne” zegarki. Przykładu nie trzeba szukać daleko, bo jest nim chociażby SmartWatch od Sony, który na rynku zagościł jakiś rok temu. Warto także napisać o Pebble Smart Watch, zegarku z wyświetlaczem e-ink. Samsung widząc dosyć spore zainteresowanie tego typu gadżetami postanowił stworzyć swój własny. Czy Smart zegarek od Samsunga „wypali” i wzbudzi zainteresowanie wśród klientów?

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, że nad zegarkiem pracuje firma Apple. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku urządzeń z „nadgryzionym jabłkiem” na obudowie, zegarek ma się nazywać po prostu iWatch. Niestety jak dotąd widzieliśmy tylko kilka koncepcyjnych fotek. Propozycja od Sony jest już na rynku od jakiegoś czasu, ale urządzenie nie jest do końca dopracowane, a na zasilaniu z wbudowanego akumulatora pociągnie zaledwie dzień. Co szykuje Samsung?

Samsung Smartwatch – tak ma się nazywać nowość od Samsunga w postaci „inteligentnego zegarka”.  W sieci krążą już nawet pierwsze prototypy przedstawiające to urządzenie i znając życie nie ostatnie. Zapewne wygląd zmieni się jeszcze na wiele sposobów i zanim do Internetu trafi finalny projekt, minie trochę czasu. Musicie jednak przyznać, że poniższa koncepcja robi naprawdę pozytywne wrażenie.

Samsung SmartWatch

Południowokoreański koncern na pewno nie będzie śpieszył się z prezentacją swojego nowego urządzenia, ponieważ chce zobaczyć to, co szykuje konkurencja. Chodzi mi tutaj między innymi o wspomnianą wyżej firmę Apple, która prawdopodobnie zaprezentuje swój kolejny iGadżet już w tym roku. Ciągle więc nie wiemy, kiedy „inteligentny” zegarek od Samsunga zostanie zaprezentowany, a tym bardziej kiedy trafi na sklepowe półki. Nie mniej jednak, informacja o tym, że Samsung pracuje nad tego typu urządzeniem została potwierdzona przez firmę w rozmowie z redaktorami serwisu Bloomberg.

A Wy co myślcie o tego typu urządzeniu? Czy jest rzeczywiście potrzebne i przyda się w codziennym życiu?

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj