Od wczoraj z najnowszej wersji aplikacji Facebook mogą korzystać posiadacze urządzeń z systemem iOS jak iPhone czy iPad. Na szczęście użytkownicy smartfonów z Androidem nie musieli długo czekać na wydanie aktualizacji, bo takowa pojawiła się właśnie w Sklepie Play.

Mobilna aplikacja Facebook daje nam stały kontakt ze znajomymi, możliwość udostępniania statusu, zdjęć i filmów, a także otrzymywania powiadomień i korzystanie z czatu. Program co jakiś czas jest aktualizowany dodając co trochę nową funkcjonalność, znaną z przeglądarkowej wersji portalu społecznościowego.

Programiści zajmujący się mobilną aplikacją udostępnili w dniu dzisiejszym aktualizację, która wprowadza trzy przydatne zmiany. Po zainstalowaniu nowej wersji (oznaczenie wersji zależy od wersji systemu Android i urządzenia) będziemy mogli zmieniać swoje zdjęcie profilowe bezpośrednio z poziomu aplikacji jak też w prosty sposób tworzyć grupowe wiadomości. Warto także wspomnieć, że aktualizacja wprowadza funkcję ukrywania zdarzeń i zgłaszania spamu w aktualnościach.

Program Facebook jak też nową aktualizację można pobrać z Google Play.

google-play-pobierz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj