Jakiś czas temu na łamach Twittera @evleaks udostępnił zdjęcie fioletowego Samsunga Galaxy S III. Jest to kolejna wersja kolorystyczna po białej, granatowej, czarnej i czerwonej, brązowej i szarej (o jakiejś zapomniałem?), która pojawi się na rynku. Już niedługo Galaxy S III w fioletowej szacie pojawi się w sieci Sprint.

Już niedługo możemy spodziewać się nowego koloru słynnego Samsunga Galaxy S III. Jednak nie pojawi się on „luzem” w sklepach, lecz będzie dostępny tylko i wyłącznie dla amerykańskiej sieci SprintNa poniższej grafice możecie zobaczyć jak prezentuje się Galaxy S III w fioletowej „skórze”.

samsunggalaxys3-purple

Samsung Galaxy S III z nowym kolorem obudowy trafi do sprzedaży już w połowie przyszłego miesiąca. Oprócz nowego koloru, nic się nie zmienia. Nadal pod „maską” znajdziemy czterordzeniowy procesor Exynos 4412 taktowany zegarem 1,4 GHz wydajny procesor graficzny ARM Mali-400 MP4 i 1 GB pamięci RAM.

Mnie osobiście nowy kolor się nie podoba, ponieważ wolę klasyczne barwy jak chociażby biały, szary, czarny czy jak w  przypadku mojego Galaxy S III – niebieski. Jest to oczywiście kwestia wyboru, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Wydaje mi się jednak, że fioletowy egzemplarz znajdzie większe zainteresowanie wśród płci pięknej.

A czy Wam podoba się nowy kolor Samsunga Galaxy S III?

źródło: SamMobile, Twitter