Evernote to jeden z popularniejszych programów do tworzenia rożnego rodzaju notatek. Dziś do Sklepu Play trafiła aktualizacja wprowadzająca kilka zmian, które na ogół mają przełożyć się na komfort użytkowania aplikacji. Co dokładnie wnosi nowa wersja? 

Evernote  jest bezpłatnym programem ułatwiającym użytkownikowi gromadzenie różnego rodzaju danych w formie notatek. Użytkownik może tworzyć notatki, zapisywać strony internetowe, nagrywać wiadomości głosowe czy organizować listy z zadaniami do wykonania. Wszystko synchronizowane jest z naszym kontem w serwisie Evernote, dzięki czemu dostęp do danych mamy wręcz z każdego urządzenia podłączonego do sieci i działającego pod kontrolą różnych systemów – komputera stacjonarnego, laptopa, smartfonu czy tabletu.

Program zyskał nie tylko wyższy numerek, ale także kilka zmian, które mają sprawdzić, że korzystanie z aplikacji będzie jeszcze bardziej komfortowe. Lista zmian jakie wprowadzono w nowej wersji:

  • Ulepszenie wbudowanego aparatu:
    –  Zdjęcia wyglądają teraz o wiele lepiej i mają lepszą jakość
    –  Evernote współpracuje teraz z Moleskine
  • Nowe funkcje premium:
    – możliwość wyszukiwania dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji
    – nowy panel skrótów pozwalający bezpośrednio przejść do notatek, z których często korzystamy

Co prawda część nowych funkcji dostępna jest w wersji premium, więc Ci którzy posiadają już płatną wersję programu, będą mogli bez problemu ją zaktualizować, oczywiście bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Osoby, które jeszcze nie posiadają aplikacji lub posiadają wersję darmową, aby korzystać z kilku nowych funkcji będą musieli przeznaczyć około 15 złotych na zakup miesięcznego dostępu bądź 135 złotych w przypadku subskrypcji rocznej.

Program Evernote w wersji 5.0 jest do pobrania w Sklepie Play za darmo.

google-play-pobierz