Tłumacz Google to jedna z aplikacji, która „siedzi” u większości użytkowników dzisiejszych smartfonów. Chociaż aplikacja kuleje trochę z gramatyką tłumaczonych przez nas słów to i tak jest nam w stanie pomóc w niecodziennych sytuacjach. Jak dotąd największym problemem było to, że do działania aplikacji potrzebne było połączenie z Internetem i w tym przypadku byliśmy zmuszeni korzystać z naszego pakietu danych lub bezprzewodowej sieci WiFi. Dziś do Sklepu Play zawitała aktualizacja, która wprowadza tłumaczenie offline. 

Tłumaczenie offline… to jest właśnie to, czego pragnął każdy używając mobilnego translatora od Google. To właśnie dziś aplikacja wyszukiwarkowego giganta trafiła do Sklepu Play z obsługą tłumaczenia bez potrzeby korzystania z połączenia internetowego. Słowniki offline działają tylko i wyłącznie na urządzeniach z Androidem w wersji 2.3 i wyższej. Pamiętajcie też, że pobierając jeden słownik jesteśmy narażeni na utratę około 150 MB transferu, no chyba, że pobieramy je za pomocą WiFi.

Jak dokładnie przedstawia się lista zmian? Rzućcie okiem poniżej:

  • Tłumaczenie bez połączenia z siecią dzięki pakietom językowym offline (dostępne na urządzeniach z Androidem 2.3 lub nowszym)
  • Tłumaczenie tekstu w pionie  po chińsku, japońsku i koreańsku za pomocą aparatu

Zmian może nie jest dużo, ale stanowią jedne z ważniejszych w całej historii tej aplikacji. Tłumacz Google jak i aktualizacja jest dostępna do pobrania za darmo w Google Play.

google-play-pobierz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj