Samsung Galaxy S 4 ma trafić do ciągłej sprzedaży dopiero pod koniec kwietnia lub na początku maja, więc jeszcze musimy trochę uzbroić się w cierpliwość aż weźmiemy go do ręki i sprawdzimy jego możliwości.  Sytuacja lubi się powtarzać, bo tak jak to miało miejsce z Samsungiem Galaxy S III tak też jest teraz, do sieci trafiły tapety i dzwonki wyciągnięte z najnowszego flagowca Koreańczyków. Chcecie odmienić swój smartfon, by choć trochę przypominał Galaxy S 4? Nic prostszego, wystarczy pobrać udostępnione materiały. 

Pewnie wiele osób chciałoby już teraz mieć chociaż namiastkę najnowszego smartfonu Samsunga z serii Galaxy S. Pisaliśmy niedawno o kopii Galaxy S 4, produkcji chińskiej firmy Sunie, który trafi na rynek nieco wcześniej niż „oryginalny” Galaxy S 4 w cenie 220 dolarów. Może to jest rozwiązanie? Na pewno, ale jakby na to nie patrzeć trochę kosztowne i nie łatwe do załatwienia.

Pamiętam jak dziś, że w 2012 roku tuż przed oficjalnym wejściem Samsunga Galaxy S III na półki sklepowe, do sieci wyciekły materiały z tego własnie smartfonu. Chodzi mi o tapety i dzwonki, które jakby na to nie patrzeć, najłatwiej jest „wyciągnąć” z oprogramowania.Podobną sytuację przerabiamy teraz z tą różnicą, że dotyczy ona Galaxy S 4.

Za sprawą serwisu SamMobile, któremu udało się dostać do tych materiałów, udostępnił je na stronie, dzięki czemu możemy je pobrać. Muszę stwierdzić, że tapety, które zagościły w najnowszym flagowcu są w wysokiej rozdzielczości (1920 x 1920 pikseli) i prezentują się naprawdę świetnie. Z resztą, zobaczcie sami poniżej.

[nggallery id=65]

Pobierz paczkę z tapetami w oryginalnej rozdzielczości (Rozmiar: 13,8 MB)
mirror

Wcześniej wspomniałem też o dzwonkach, więc jeżeli jesteście nimi zainteresowani to również możecie je pobrać. Paczka zawiera aż 32 dźwięki, które możemy ustawić jako dźwięk połączenia, wiadomości czy przypisać do poszczególnych powiadomień. Dźwięki inspirowane są naturą tak jak miało to miejsce w Galaxy S III.

Pobierz paczkę z dźwiękami z Galaxy S 4 (Rozmiar: 11,8 MB)
mirror

Na koniec możecie rzucić okiem na poniższy filmik, który pokazuje po części jak wyglądają wspomniane tapety i dzwonki na Samsungu Galaxy Note II.

źródło: AndroidAuthority

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj