Bardzo rzadko zdarza się w Google Play, że deweloper decyduje się na całkowite obniżenie ceny swojej aplikacji. Dzisiaj, Disney Mobile zdecydował się na taką własnie promocję, przeceniając sześć swoich tytułów. Trzy z nich są naprawdę interesujące i warte pobrania, dlatego też rzućcie okiem co amerykańska firma dla Was przygotowała. 
O promocji dowiedziałem się dzisiaj rano dzięki aplikacji AppSales, która wyszukuje w Sklepie Play najlepsze promocje i wyświetla je w formie przejrzystej listy. Jak widzimy poniżej w promocji jest aż sześć aplikacji, które wcześniej były wycenione na 0,99 $ każda. Może ich cena przed obniżką nie była jakaś wygórowana, ale to zawsze coś.

2013-04-09 12.02.41

Na największą uwagę zasługują zdecydowanie Where’s My Water i Where’s My Perry, dwie bardzo przyjemne zręcznościówki, gdzie naszym celem jest stworzenie ścieżki, którą będzie płynąć woda lub inna substancja. Obie gry są bardzo proste, a zarazem bardzo wciągające i oprawione w przyjemną, bajkową grafikę.

Trzecim tytułem wartym uwagi jest Temple Run: Brave, która nie jest niczym innym jak następną częścią popularnej gry Temple Run. Gra należy do produkcji typu „endless runner” gdzie naszym głównym zadaniem jest omijanie przeszkód i zbieranie monet tak, by nie dać się złapać bliżej nieokreślonym stworom, które nas gonią.

Wszystkie promocyjne gry od Disney Mobile możecie pobrać klikając poniżej w konkretny link. Nie wiadomo jak długo będzie trwać promocja, dlatego też radzimy się pospieszyć, bo warto.

Aktualizacja:
Niestety promocja długo nie trwała i wszystkie powyższe tytuły są do zakupienia za 3.16zł (0.99$).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj