Już za kilka dni, dokładnie 27 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż Samsunga Galaxy S 4 w sklepach na terenie Polski. Na zakup nowego urządzenia w pierwszych dniach sprzedaży każdy zainteresowany będzie musiał pzeznaczyć sporą sumę, dochodzącą do 3 tysięcy złotych. Pojawiły się także pierwsze oferty przedsprzedażowe, gdzie Galaxy S 4 wraz z oryginalnym etui można było nabyć za niecałe 2800 złotych. A co gdyby najnowszy smartfon Samsunga mógł trafić w nasze ręce zupełnie za darmo? Nic prostszego, wystarczy wziąć udział w konkursie i mieć trochę kreatywności.

Samsung jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem Galaxy S 4 do sprzedaży przygotował konkurs pod hasłem „Wygraj Galaxy S4”, gdzie do zgarnięcia są dwa egzemplarze ich najnowszego smartfonu. Aby wziąć w nim udział trzeba posiadać aktywne konto w serwisie Facebook i w specjalnie stworzonej tam aplikacji odpowiedź na jedno pytanie konkursowe – „W jaki sposób produkty Samsung mogą ułatwić Twoje życie?”. Łatwe, prawda? Może i tak, ale trzeba mieć na uwadze to, by odpowiedź była jak najbardziej oryginalna, pomysłowa i ciekawa, bo właśnie takie mają największą szansę na wygraną. Odpowiedź może mieć maksymalnie 255 znaków.

Wygraj Galaxy S4 - Pytanie konkursowe [źródło: facebook.com/SamsungPolska]
„Wygraj Galaxy S4” – Pytanie konkursowe [źródło: facebook.com/SamsungPolska]

Konkurs rozpoczął się w dniu dzisiejszym, 24 kwietnia 2013 roku i zakończy za niecałe dwa tygodnie w niedzielę, 5 maja 2013 roku. W puli nagród są dwa egzemplarze smartfonów Samsung Galaxy S 4 (z układem Snapdragon 600, 16 GB pamięci, prawdpodobnie białe). Specjalna komisja spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych prac konkursowych, wybierze dwie, które według niej wyróżniają się największą kreatywnością i oryginalnością. Każdy z dwóch uczestników – autorów dwóch najlepszych odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma po jednej sztuce smartfonu Samsung Galaxy S 4.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie konkursu.

źródło: facebook.com/SamsungPolska

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj